O nás

V oblasti prodeje učebnic a odborné literatury se pohybujeme již 18 let. Zjistili jsme mezeru v poskytování služeb školám a knihkupcům, a proto jsme se rozhodli na základě dlouhodobých zkušeností v r. 2019 založit svou vlastní distribuci. S přibývajícími spokojenými zákazníky nyní rozšiřujeme naši nabídku o školní a kancelářské potřeby. Po dohodě také zařídíme náhradní plnění.

Jsme partnerem Nové školy s.r.o. a Nové školy – Duha, proto máme možnost nabídnout zdarma veškeré výukové programy MIUč+ k odebraným titulům.

Naší firmě záleží především na spokojeném zákazníkovi. Cenovou nabídku vypracujeme na požádání dle vaší poptávky.

Objednávat lze následujícími způsoby: telefonicky, e-mailem nebo přes naše webové stránky www.mtucebnice.cz. Po registraci lze již objednávat s předem nastavenými dohodnutými slevami.

Specializace:

Jako distribuce MT učebnice se specializujeme na rozvoz beletrie, dětské literatury, učebnic pro základní školy, střední školy, gymnázia i odborná učiliště a vysoké školy. Zajišťujeme také dodávky pro služby školám, do knihkupectví a knihoven.

Nabízíme rychlé dodání zboží a pomoc s výběrem daného sortimentu.

Distribuci zajišťuje:

MTučebnice – Miluše Tomanová

U Habeše 532

250 89 Lázně Toušeň

Tel: 737 633 554

e-mail: mtomanova@mtucebnice.cz

www.mtucebnice.cz

Nabízíme produkci těchto nakladatelů:

Academia, ANAG, Albatrosmedia, Albra, Alter, Avid, BEN, Cambridge, C.H.Beck, ČGS, Ekopress, Fortuna, Fragment, Fraus, Galén, Grada, H-mat, Huber, Informatorium, Infoa, Kartografie, Karolinum – Univerzita Karlova Praha, Klett nakladatelství, Kupka, Leda, Lingea, Maxdorf, Megabooks, Nakladatelství Olomouc, Nová škola s.r.o., Nová škola – Duha, Oxford, Parta, Pikola, Portál, Prodos,, Professional Publishing, Prometheus, R-plus, Rubínka, Scientia, Septima, Sobotáles, SPN, Studio 1+1, Taktik, Tobiáš, TV Graphics, Výuka a Wolters Kluwer.

Po dohodě můžeme zajistit i sortiment jiných nakladatelů.